28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Router



Írd ide hozzászólásod:

Lyobag
Lyobag [6266]
ha hiszed, ha nem, én szívesen segítenék benne, de most nem tok! mivel a routerek beállítása majdnem azonos, meg lehetne csinálni, de sajnos a saját Router otthon van, így meg se tudom mondani az alapbeállításokat, de valahol be lehet állítani, hogy automatikusan csatlakozzon, csak kéri hozzá az accot és a jelszót a router... ez egy külön men, de ne kérdezd a nevét, ehhez kéne nekem is az otthoni vacak...
Hofi
Hofi [1579]
Kösz de nem kioktatást kértem, hanem segítséget! Mi van akkor ha nincs hozzá útmutató. Az egyszerűbb módszer ha valakinek ugyanilyen van és tud segíteni.

Vissza

Fórumszabályzat