28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

.hack (DotHack) (Ps2)



Írd ide hozzászólásod:

VADER1
VADER1 [2]
SZiasztok Pc dome beszélgetők!Tudom új vagyok a fórumban de máris lenne egy kérésem.Méghozzá a problémám az lenne hogy PS2-n a Star Trek:Voyager:Elite Force-ban nem tudom teljesíteni az utolsó pályát azaza nem tudom legyőzni a forgeboss-t!Bármit próbálom bármilyen cheat-et alkalmazom a figurát masszív energiamező védi ezért egyetlen fegyverem sem hat rá!Ebben kérném a segítségeteket ha lehet minél előbb!Üdvözlettel VADER1.

Béla Miklós

Vissza

Fórumszabályzat