Melyik a kedvenc zenei stílusotok?
A slipknot is zsidó jelképet használ?Hu ezt eddig nem is tudtam,és ezzel mit akarnak kifejezni, jelképezni, annyira nem vágom ezeket a jelképeket.
Akkor itt miert nem ugy irjak?
Egyebkent a tetragram egy zsido jelkep, melyen Jahve neve olvashato (ez heberul negy betus). Ha jol megnezed, a Slipknotnak is pont ugyanez a jele egyebkent.
Egyebkent a tetragram egy zsido jelkep, melyen Jahve neve olvashato (ez heberul negy betus). Ha jol megnezed, a Slipknotnak is pont ugyanez a jele egyebkent.
Nem akarlak bántani, de a tetra jelentése "négy", a tetragram jelentése tehát négyszög. A tetragram[ma] egyébként mást is jelent, ha érdekel, nézz utána
Amire te gondolsz, az inkább lehet hexagram, de tetragram semmiképpen.
A topic kérdésére válaszolva: punkrock, 3rd wave ska, emo, néha dnb.
Amire te gondolsz, az inkább lehet hexagram, de tetragram semmiképpen.
A topic kérdésére válaszolva: punkrock, 3rd wave ska, emo, néha dnb.
Divatmetal, az teny. Popularis, az is. De hogy tetragram a logojuk, az biztos, nezd meg a hivatalos oldalukon, magukrol is azt irjak.
Tetra?! Az szerinted mennyi? hehe
Régen jó kis kiforratlan kísérletezgetős zenét játszottak, de most.......divatmetál. A jelmezekre is aszonták, hogy azért van, hogy ne értük, hanem a zenéjükért rjongjanak és inkognitóban maradjanak. Na persze.......tiszta marketing. Ha valakinek aszondod Slipknot, egyből a jellmezek jutnak eszébe meg, hogy sátánisták. Baromság.
Régen jó kis kiforratlan kísérletezgetős zenét játszottak, de most.......divatmetál. A jelmezekre is aszonták, hogy azért van, hogy ne értük, hanem a zenéjükért rjongjanak és inkognitóban maradjanak. Na persze.......tiszta marketing. Ha valakinek aszondod Slipknot, egyből a jellmezek jutnak eszébe meg, hogy sátánisták. Baromság.
"...mert egyszerre művészet ez, meg egyszerre terápia!"
Az nem pentragram, bocs. Az tetragram. Ha jol megnezed, az a Slipknot jele.
Rockzenével kapcsolatban laikus vok, ugyanis abszolút nem érdekel, de elnézve egy slipknot koncertet amiben ilyen undorító maszkokban ordítanak és pentagramma van felfestve a dobra, nem úgy néznek ki mint Isten hű hívei 

Sensation - The World's Leading Dance Event
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
