28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Venom Von Dorn
Venom Von Dorn [55]
Hoi!

Pontos számot nem tudok mondani, de decemberben láttam utoljára GS-t. Venni nem veszem, mer az már drága mulatság lenne. Csak havi 1 újságra tellik

AdioS!

Ide általában valami elgondolkodtató mondatot szoktak rakni. De miért mástól idéz mindenki?

Vissza

Fórumszabályzat