Pontos számot nem tudok mondani, de decemberben láttam utoljára GS-t. Venni nem veszem, mer az már drága mulatság lenne. Csak havi 1 újságra tellik
AdioS!
Ide általában valami elgondolkodtató mondatot szoktak rakni. De miért mástól idéz mindenki?
Fórum » Számítástechnikai magazinok
Ide általában valami elgondolkodtató mondatot szoktak rakni. De miért mástól idéz mindenki?