Meg persze warez, fájlcserélők stb.
Gépezésen kívül hát itt bebaszából nemszokott balhé lenni, +életembe nem volt még rendőrség összekötés. Csak akkor amikor a parkocska faházában sütöttünk szalonát a haverokkal, mer esett az eső

CD írást

de szentem azt a fórum 99,99%-a csinálja

Avagy ki milyen "Illegális" dolgokat szeret művelni? Értem itt a piát, a fűvet, a drogokat, a dvd másolást mindent ami csak szoba jöhet!!! A Mai világban mindenki ezt teszi és lám aki rendőrt lát már nem szalad, inkább lelővi..Ilyen balf*sz világban élünk mi...
Mit gondoltok tényleg erre a dolgokra kéne a magyarnépnek összpontositani? És a sok csalás, gyilkosság??? Ha valakit agyonlőnek az utcán a riporterek kimennek a falucskába és megkérdezik a cigányasszonyt a történtekről...Éss nagy média üyg lesz belöle... Viszont ha részegen sétálok haza az utcán és egy rendőr meglát rögtön visz az őrsre és nagy hűhó lesz... Ez most hogy is van???