28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Meg persze warez, fájlcserélők stb.

Gépezésen kívül hát itt bebaszából nemszokott balhé lenni, +életembe nem volt még rendőrség összekötés. Csak akkor amikor a parkocska faházában sütöttünk szalonát a haverokkal, mer esett az eső
Mattmaster
Mattmaster [9513]
CD írást de szentem azt a fórum 99,99%-a csinálja
X-com
X-com [1750]
Avagy ki milyen "Illegális" dolgokat szeret művelni? Értem itt a piát, a fűvet, a drogokat, a dvd másolást mindent ami csak szoba jöhet!!! A Mai világban mindenki ezt teszi és lám aki rendőrt lát már nem szalad, inkább lelővi..Ilyen balf*sz világban élünk mi...

Mit gondoltok tényleg erre a dolgokra kéne a magyarnépnek összpontositani? És a sok csalás, gyilkosság??? Ha valakit agyonlőnek az utcán a riporterek kimennek a falucskába és megkérdezik a cigányasszonyt a történtekről...Éss nagy média üyg lesz belöle... Viszont ha részegen sétálok haza az utcán és egy rendőr meglát rögtön visz az őrsre és nagy hűhó lesz... Ez most hogy is van???

Vissza

Fórumszabályzat