És szerény, nem?

Fórum » Nem számítástechnikai témák

Bár még senkit nem vittek be. (mondjuk az autós dolog még régen velem történt meg, persze egy civil rendőrautó volt, benne rendőrrel, viszont nem vittek be mert jógyerek vagyok).Szenvedély nélkül a foci halott.
Mindenki megoszthatja a másikkal alkoholizált állapotban szerzett élményeit!
) akkor bevihetnek. ÉS ittas állapotban, valljuk be, nem nehéz ezt megtenni. Ha már ordibálsz, bevihetnek, nem tartod be a kreszt, bevihetnek, nekidőlsz valaminek ami véletlenül leszakad(
), bevihetnek. LEülsz vhova pihenni, aztán kiderül hogy egy autó...folytassam?
Szenvedély nélkül a foci halott.
max tényleg detox vagy ilyesmi, de azt gondolom csak akkor lehet ha beleegyezel/nem vagy magadnál.