28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

norfeus
norfeus [3857]
végulis mit is kezdenének velem a magyarországi rendorok?Szlovákiábol vagyok.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Beny12
Beny12 [6388]
Uh neked sok bajod volt vagyis nem az hogy sok inkább extrém

Bár elég nyílt ez a topic nem? jöhetnek fel ide akár rendőrök is nem ?
norfeus
norfeus [3857]
Hú hát nekem volt egypár dolog,egyszer bevittek a rendoro mert haveromnál drog volt és én egy autoban utaztam vele
Bevittek már késes verekedésért,de akkor én voltam az áldozat.
Szoval a részegeskedés nem illegal ugyhogy zat nem írom,de kábítoszer birtokolás és fogasztás például warezolás,meg kisebb csalások.Kb ennyi

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat