Letöltöttem ezt a szart(56kbses modememmel az 500megáját), és most nem megy!


Mikor megnyitnám a könyvtárat ahová töltöttem, WinHibaüzenetet jelenít meg:WinExplorerrel van a baj.Mikor gyorsan megnyitom az egyik fájlt(.avi kiterjesztésben), akkor BSPlayer(vagy akár wmp,stb) meg dr.watsonos hibaüzenetet dob ki.
Próbáltam átmásolni másik könyvtárba, felírni CD-re de mindig hibaüzenet.
Megőrülök!Széttép az ideg!Segítsééég!!!



