tegnap láttam a NationalGeographicchanel-en egy szupervulkánról szóló dokumentumfilmet (már többször is volt csak most láttam végig
).
ez kb 3000 évenként jön működésbe és ha kitör akkor hihetetlen nagy pusztítást hagy maga után, fél északamerikából semmi nem maradna.
