28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PC-s játékok PS2-n



Írd ide hozzászólásod:

jotzika
jotzika [764]
nekem volt olyan emulatorom pc-re amelyiken símán lehetett a ps-es és ps2-ős gamekat nyomni
Söt menteni meg mindent lehetett.....
de sajna nem tom melyik volt.....
Mattmaster
Mattmaster [9513]
A PS2 emulátorok elég bonyolult teremtmények, én azthallottam h szinte el se lehet velük indítani játékokat, bár ez lehet h nemigaz, én még nempróbáltam...
Geny
Geny [2]
hellosztok nem tudjátok hogy kell beállítani a ps2 emulátort mert nem akar menni valami bios akármit ír ki

sada

Vissza

Fórumszabályzat