Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

SimCity Societies Destinations

Készül a Societies első kiegészítője.

2008.02.19. 20:37 | szerző: Retee | kategória: Játék

Tavaly novemberben jelent meg a SimCity széria új darabja, a Societies, amelyben megalkothattuk saját városunkat, akár szélsőséges stílusban is, és újdonságként megjelent a társadalmi energia is. A játékhoz most bejelentették az első kiegészítőt, amely a SimCity Societies Destinations címet kapta, és elsősorban az üdülővárosok kialakítására koncentrál majd. Mediterrán térségekben hozhatjuk össze településünket, ahol a hangsúly a tengerpartra, azaz a beachre helyeződik, ami erőteljesen vonzza a turistákat is, akiket azonban egyéb látványosságokkal is elkápráztathatunk. Emellett több mint száz új épület, harmincöt új viselkedési forma a simek körében, és még egyéb újdonságok is megörvendeztetik majd a városépítésre vágyókat, igaz ennek dátuma egyelőre még nem ismert. Képek: ■

előző
következő
SimCity Societies Destinations
SimCity Societies DestinationsSimCity Societies DestinationsSimCity Societies DestinationsSimCity Societies DestinationsSimCity Societies Destinations
SimCity Societies Destinations
További hírekért és cikkekért ugorj a játék adatlapjára:
SimCity Societies Destinations

hozzászólások (0)

ajánlott olvasnivaló