A Microsoft hivatalosan is megerősítette a pletykákat, mely szerint a Lionhead Studios sikeres szerepjáték sorozata visszatér PC-re is. A Fable III mindent tartalmaz majd, ami egy jó történethez kell, akció, dráma, humor és rengeteg izgalmas kaland. Utazásunk Albion királyi vagy királynői tisztségéhez karácsonykor kezdődhet majd meg.
Jön PC-re is a Fable III
Hivatalosan is bejelentették a Windows verziót.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
-T0ng- 2010.05.23. 11:35 [1675]
Lehet túl optimistának tűnök, de én a helyetekben nem aggódnék. Még átprotolhatják a második részt PC-re. Mind a Microsoftnak mind a Lionheadnek hatalmas üzlet lenne, ha a második részre kiéhezett vásárlók megkapnák PC-re, főleg miután felkavarták a kedélyeket, hogy az első rész után csak a harmadik jön PC-re.
A GTA IV-nél is optimista voltam, és bejött a számításom. Ha mégsem, akkor kívánom azt a kedves akadályozó tényezőknek, mint amit Kain kívánt. Nézzenek végig ugy egy trilógiát, hogy az első és harmadik részt látják.
A GTA IV-nél is optimista voltam, és bejött a számításom. Ha mégsem, akkor kívánom azt a kedves akadályozó tényezőknek, mint amit Kain kívánt. Nézzenek végig ugy egy trilógiát, hogy az első és harmadik részt látják.
.:[Kain]:. 2010.05.23. 10:59 [11704]
egyetértek. mi értelme van ennek a szarkavarásnak? rohadt üzletpolitika, meg az összes fasszopó vezető, aki nem engedte ki a második részt ott rohadjon meg, ahol van, ők bizonyára soha nem is játszottak még az első résszel sem és le is szarják az egészet...
az ilyen faszoknak be kéne korlátozni a mozi nézést is, mondjuk a mátrixból is csak az elsőt meg a harmadikat láthatnánk, biztos fasza lenne!
ui: két barátom boxon játszik BFBC2-vel, szóval a live átverése tényleg nem nagy cucc.
az ilyen faszoknak be kéne korlátozni a mozi nézést is, mondjuk a mátrixból is csak az elsőt meg a harmadikat láthatnánk, biztos fasza lenne!
ui: két barátom boxon játszik BFBC2-vel, szóval a live átverése tényleg nem nagy cucc.
Hofi 2010.05.22. 12:51 [1579]
Én jobban örülnék, ha előbb a 2ő jönne.
Dark Archon 2010.05.22. 11:58 [11828]
Dehogynem lehet, már rég ki van találva, hogyan lehet átverni a Live!-t, Gears of War-t is nyomattam, meg RE5-öt is úgy játszom. Nem feltétlenül legális, de ami jár, az jár :) Csinálsz egy hotmail-es címet, majd pl. USA / New York-ot adsz meg országként egy létező irányítószámmal és ennyi.
EnforcerHUN 2010.05.22. 00:27 [914]
Nem lehet úgy eljátszani mint a gta-nál volt?!
Beállítod hogy német vagy és kész?;-)
Beállítod hogy német vagy és kész?;-)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 4. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 5. Toronymagasan az ILL kapta a State of Play legbetegebb előzetesét, végre sokkal többet is láthatunk a jövőre érkező horrorból
Legfrissebb fórumtémák
- 16:48
- Játék kívánságlisták és várólisták [17]
- 10:07
- Ki mivel játszik mostanában? [8242]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]