28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Guild Wars bajnokság

Írta: Madrac

Az NCsoft meghírdette az első Guild Wars bajnokságot, melynek döntőjére majd élőben a Taipei Game Show-n 2006 februárjában. A selejtezők októbenben kezdődnek majd és három régióra osztva zajlanak, Amerika, Európa és Ázsia. A nyolcfős csapatok három hónapon át küzdenek majd és csak a top csapatok kerülhetnek be a döntőbe.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Guild Wars

Platform:

Kiadó: NCsoft

Forgalmazó: Automex

Megjelenés: 2005. április 28.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!