Az Amazon.com angliai oldalán olvasható az az információ, miszerint 2002 január 25-én jelenik meg a Duke Nukem Forever. Az amerikai oldalon semmi sem utal erre, szóval nem lehet tudni mennyi a valóságtartalma a dolognak. A hír innen származik. Remélhetőleg igaz és a lassan készülő program meg is jelenik egyszer...
Duke Nukem Forever megjelenés?
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Duke Nukem Forever
Platform:
Fejlesztő: Gearbox
Kiadó: 2K Games
Forgalmazó: Cenega Hungary
Megjelenés: 2011. június 10.
HOZZÁSZÓLÁSOK
'Tacker Takk' 2003.07.11. 23:37 [3167]
A jó öreg Outcast...számkivetett lett maga a fejlesztő cég is...
Gerry 2003.07.11. 17:02 [8082]
Igen az Outcast hihetetlen atmoszférájú játék volt... Máig nem jelent meg olyan TPS, mely ilyen zseniálisan elegyítette volna a kalandot, és az akciót. És ehez jött még a fantasztikus világ, és persze a grafika...remekül teljesített a voxeles motor, a fényefektek, és a víz megjelenítése pedig példaértékű volt.
És akko a Moszkvai színfónikusok által előadott zenéről még nem is esett szó..A mai napig az egyik, ha nem A legjobb.
És a nagybetűs HANGULAT..emlékszem, amikor elősször betöltöttem a játékot 9 tele volt (amikor 99 nyarán kijött, akkor éppen nagyon bele voltam habarodva a Dungeon Keeper 2-be, és a Jagged Alliance 2-be... És ahogy fekapaszkodtam az első helyszínen a hídra: a hó lassan, nagy pelyhekben szálíngózott, a szél süvített, a
nap evakított, a hó ropogott a lábaim alatt... Leírhatatlan volt (a fenti pár sor csak optikai csalódás
:-D/
És persze le is fújták a készülő 2. részt mintegy éve... De a Harry Potter-es übergagyi játékok persze tarolnak.
:-/X-(
És akko a Moszkvai színfónikusok által előadott zenéről még nem is esett szó..A mai napig az egyik, ha nem A legjobb.
És a nagybetűs HANGULAT..emlékszem, amikor elősször betöltöttem a játékot 9 tele volt (amikor 99 nyarán kijött, akkor éppen nagyon bele voltam habarodva a Dungeon Keeper 2-be, és a Jagged Alliance 2-be... És ahogy fekapaszkodtam az első helyszínen a hídra: a hó lassan, nagy pelyhekben szálíngózott, a szél süvített, a
nap evakított, a hó ropogott a lábaim alatt... Leírhatatlan volt (a fenti pár sor csak optikai csalódás
:-D/
És persze le is fújták a készülő 2. részt mintegy éve... De a Harry Potter-es übergagyi játékok persze tarolnak.
:-/X-(
a varga 2003.07.11. 13:53 [849]
lehet hogy régi:
megjelenés? never :)
megjelenés? never :)
'Tacker Takk' 2003.07.11. 09:41 [3167]
Nekem is:(
Eric 2003.07.10. 23:30 [20761]
Outcast... :love:
Hjaj, fáj a szívem! :-(
Nagyon szerettem.
Hjaj, fáj a szívem! :-(
Nagyon szerettem.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]