28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Deus Ex: Human Revolution - nyáron (Hírek)

Kanduhrka
#7 Kanduhrka [9380]
Látom, hogy a forgalmazó a CD Project. Honosítással jelenik meg a játék?

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Madrac
#6 Madrac [4264]
Nalam DE3>ME3, de ha masnak az kell jobban megertem, nem rossz sorozat az se.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Kopiati 2011.03.10. 01:29
Kopiati
#5 Kopiati [212]
Hát szerintem Deus Exet kéne valami értelmesebb helyre tolni, mert bizonyos helyeken ME3 is augusztusra van írva...

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2011.03.09. 17:36
Madrac
#4 Madrac [4264]
Ja, halasszak el a ME3at.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Kopiati 2011.03.09. 17:35
Kopiati
#3 Kopiati [212]
Lehet nem kéne a Mass Effect 3 közelébe betolni, mert nagyon egy réteget céloz meg a 2 game...

Válasz erre

gamator
#2 gamator [176]
És aztán karácsony lesz belöle.
Engem már rég kirúgtak volan, ha ennyire nem megy a határidő megadás és betartás.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Deus Ex: Human Revolution - nyáron (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat