Thunder Force multigaming cybersport egyesület
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Segitség ! American army
A T4Ce multigaming keres megbizható klánokat, játékosokat: fifa, quake, wrcft-III-tft, battlefield, cod-uo, dod, sof2 squadokat vagy alapító tagokat, további információ quakeneten a #t4ce.hu szobában (t4ce`managernél) vagy msn-en : cimen (ha tagja vagy egy online játékal játszó klának és szeretnétek Magyarország legnagyobb multigaming klánjához tartozni, keres meg és megbeszéljük)
hali valaki segítsen már ki az american army trainig akaddálypályáján mit kell még megtenni mert mikor beérek még van 5 mp-em és mégis ujból kell kezdeni (az abaj az angolbol nem mindent értek meg) 

Mivel a játék ezen megpróbálja az amcsi hadsereg kiképzéseit leutánozni, ezért maga a kiképzés nem olyan érdekes.
Két nehezebb pontja van: a lövészetnél min 36 pont elérése a mesterlövész fokozathoz és az SF kiképzés lopakodós része, ahol lassan kell hosszú ideig lopakodni, miközben majd elalszol
Két nehezebb pontja van: a lövészetnél min 36 pont elérése a mesterlövész fokozathoz és az SF kiképzés lopakodós része, ahol lassan kell hosszú ideig lopakodni, miközben majd elalszol

Tudom ajánlani a http://www.americasarmy.hu címet
Ott minden infót megtaláltok, amire szükség lehet a játékkal kapcsolatban és még "találkozhattok" is egy csomó army-t szerető emberkével
Ott minden infót megtaláltok, amire szükség lehet a játékkal kapcsolatban és még "találkozhattok" is egy csomó army-t szerető emberkével

Segitség kellene.
Na ,megcsinálltam az összes kiképző pályát mégsem
enged be se a játékba se a missiok-hoz.
Ha valaki meg tudná mondani miert megköszönném.
Na ,megcsinálltam az összes kiképző pályát mégsem
enged be se a játékba se a missiok-hoz.
Ha valaki meg tudná mondani miert megköszönném.
Kérlek segítsetek! (American army)
Valahol a fórumban olvastam, hogy kis átírással net nélkül is lehet
vele játszani. Ha valaki le tudná nekem írni nagyon örülnék neki.
Előre is köszi!
mandri
Valahol a fórumban olvastam, hogy kis átírással net nélkül is lehet
vele játszani. Ha valaki le tudná nekem írni nagyon örülnék neki.
Előre is köszi!
mandriA fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]

