28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bioware és az Unreal Engine 3 (Hírek)

Gerry
#7 Gerry [8082]
Nem festegetem, nem tudok festni, ahoz másféle jómunkásember kellene. Csak számolok azzal a lehetőséggel is, hogy a játék nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. Bár persze remélem, hogy remek játékkal fogunk gazdagodni, idén ezt várom a legjobban.

Válasz erre

Előzmény: asas01 2004.09.18. 00:45
asas01
#6 asas01 [12269]
Ne fesd az ördögöt a falra!

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2004.09.18. 00:43
Gerry
#5 Gerry [8082]
Egyelőre jöjjőn ki a Bloodlines, az után majd elválik, hogy az "olyan mint a Bloodlines" általános népi dícséret, vagy éppenséggel szitokszó.

Válasz erre

Előzmény: asas01 2004.09.18. 00:42
asas01
#4 asas01 [12269]
Talán valami Bloodlines-hoz hasonló királyság lesz. Remélem.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2004.09.18. 00:38
Gerry
#3 Gerry [8082]
Két-három év múlva meg fog jelenni a 3.0-ás motorra épülő BioWare-s játék...bár hirtelen el nem tudom képzelni, hogy kifél szerepjátékot lehet készíteni ilyen ultrabrutális motorral...

Válasz erre

U.R.H.
#2 U.R.H. [4178]
Kivéve ha a Half-Life vagy Doom III vagy duke nukem következő részeivel lessz dolgunk!!

Mert annak a megjelenését még jobban eltolják.

Válasz erre

Kalwa
#1 Kalwa [4370]
Hurrá! 5-6 év múlva talán már játszhatunk is vele...

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat