28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ti4600 eladó

goodboy007
#28 goodboy007 [9203]
50000Ft-ért

Válasz erre

muffinator
#27 muffinator [20]
Egy MSI NX6800 Ulrát 256 mb rammal mennyiért adhatnám el?

Válasz erre

4gth4
#26 4gth4 [1]
Ha még megvan nekem kéne az az ABIT SILURO Gf4 4600/ 128 Mb
20Km-ért.

Válasz erre

Előzmény: neonx 2004.11.08. 19:22
zoleecool
#25 zoleecool [6]
Hello! Engem erdekelne az Abit Ti4600 kari de csak 18Km van ra

Válasz erre

kezu
#24 kezu [90]
Én adnék a 4600ért 15öt de többet még ha akarnék se tudnék!(no money

Válasz erre

neonx
#23 neonx [288]
Tudom azért adom ennyiért

P4 Abit Is7-P4 2.4@3.0 GHz- 2X256 DDR400 - Inno3d Gf 6800 GT - Maxtor 160 Gb + WD 120 Gb

Válasz erre

kEnAcE
#22 kEnAcE [9563]
Nekem is van egy fix vevőm a 4600-ra 20.000-ért. Sajnos ném ér többet.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

neonx
#21 neonx [288]
Eladó egy ABIT SILURO Gf4 4600/ 128 Mb DDR Videokártya Alap! ! ! 300MHz GPU Core 650MHz memory Speed soha nem volt húzva Tökéletes állapotban, Dobozában kézikönyvel, kábelekkel, eladó.
FIX:20.000




P4 Abit Is7-P4 2.4@3.0 GHz- 2X256 DDR400 - Inno3d Gf 6800 GT - Maxtor 160 Gb + WD 120 Gb

Válasz erre

Pyton
#20 Pyton [4730]
Hát ja. Még annyit sem ér. De legalább jól néz ki. Mondjuk ettől senki sem fogja megvenni...

Sonic boom babieee!

Válasz erre

Tiby
#19 Tiby [635]
isten mentsen attól a kártyától!

Run Greats On

Válasz erre

Előzmény: Pyton 2004.09.24. 22:56
Pyton
#18 Pyton [4730]
Vegyetek inkább duálprocis Volari V8 ultrát! Most csak 37 ropcsi a blúfisben.

Sonic boom babieee!

Válasz erre

Tiby
#17 Tiby [635]
4800se az egy 8*AGP-s Ti4400-es

Run Greats On

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2004.09.23. 20:20
Zsolty
#16 Zsolty [1331]
haverom 22,5K adna érte.
küldj mailt ha ennyiért adod.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Válasz erre

J. Dávid
#15 J. Dávid [6295]
csak akarja....más kérdés, hogy megveszik-e...

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2004.09.23. 19:58
U.R.H.
#14 U.R.H. [4178]
Az én 4800se-et mennyiért lehetne eladni???
És hol?

128 mb-s asus Ti 4800se!!

Válasz erre

kEnAcE
#13 kEnAcE [9563]
Ne szopassatok már! 25-ért el lehet ezt a szart nyomni????

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Posseidon
#12 Posseidon [2800]
OpenGl-ben természetes az nvidia előnye.

Válasz erre

Előzmény: Tiby 2004.09.21. 23:08
Pyton
#11 Pyton [4730]
Csakhát a 9600prók könnyedén elszaladgálnak 500 MHz-en is...

Sonic boom babieee!

Válasz erre

Tiby
#10 Tiby [635]
Gyorsasága KB 9600pro szintű, DX8-ba megveri, OpenGL-be szintúgy.
Szűrők használatával viszont 9600pro jobb valamivel

Run Greats On

Válasz erre

Posseidon
#9 Posseidon [2800]
Persze, hogy nincs Dx9 támogatása, mikor kiadták a 4600 ast akkor az volt a csúcs, High-End kártya volt. Míg a 9600 Pro csak középkategóriás. De a Ti 4600-as teljesítménye még mindig jó.

Válasz erre

(ÉACS)-NemeSiS
#8 (ÉACS)-NemeSiS [271]
Annyira nem értek hozzá! Csak annyit tudok hogy annak van DX9 támogatása ennek NINCS!!! És egy 9600 PRO nál nem biztos hogy gyorsabb!

Válasz erre

Posseidon
#7 Posseidon [2800]
Ez pedig egy jó árajánlat, ne mondd már, hogy egy 9600-asnak van esélye egy 4600-ossal szembe. LOL

Válasz erre

(ÉACS)-NemeSiS
#6 (ÉACS)-NemeSiS [271]
Így nem érdekel. Ha nincs rá vevő és tudsz egy jobb árat mondani szólj!

Válasz erre

Tiby
#5 Tiby [635]
Abit Siluro Ti4600 +Thermaltake Giant II hűtő
Igy egybe 24000FT
Nyugodtan szerezz 9600-ot, tulajdonképpen keresztbe lenyeletem a 4600-al

Run Greats On

Válasz erre

(ÉACS)-NemeSiS
#4 (ÉACS)-NemeSiS [271]
Érdekelne, de nem ilyen 20k ért, annyiért már 9600ost szerzek!

Válasz erre

Kalwa
#3 Kalwa [4370]
Max. 25k

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

U.R.H 22
#2 U.R.H 22 [1968]
Mennyiért adnád el?

Válasz erre

Tiby
#1 Tiby [635]
Ajánlatokat kérek!

Run Greats On

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat