Na, akit érdekel:
http://www.gamespot.com/news/2004/10/01/news_6109473.html
Egyébként meg "29341 Total Signatures"

Válasz erre
IGEN! Végre egy jó hír! Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a srácok viszik-e magukkal a S&?M jogait, vagy azok az egyre elk***oló Lucasartsnál maradnak, aki épp az SW licensz teljes devalválásán törik magukat, váltakozó sikerrel.
Szóval örüljünk. Mindjárt megnézem hányan írták alá az S&M petíciót.
Válasz erre
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.