28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégis lesz Sam & Max 2? (Hírek)

szedrencs
#2 szedrencs [4695]
Na, akit érdekel:

http://www.gamespot.com/news/2004/10/01/news_6109473.html

Egyébként meg "29341 Total Signatures"

Válasz erre

szedrencs
#1 szedrencs [4695]
IGEN! Végre egy jó hír! Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a srácok viszik-e magukkal a S&?M jogait, vagy azok az egyre elk***oló Lucasartsnál maradnak, aki épp az SW licensz teljes devalválásán törik magukat, váltakozó sikerrel.

Szóval örüljünk. Mindjárt megnézem hányan írták alá az S&M petíciót.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat