Tiszta poszt-apokaliptikus benyomás rulez
Tetszik..."Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Tiszta poszt-apokaliptikus benyomás rulez
Tetszik..."Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.