28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo3.com visszaszámlálás (Hírek)

McCl@ne
#18 McCl@ne [13409]
Látom, képben vagy

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: Ventura 2008.05.01. 16:43
Ventura
#17 Ventura [148]
Nah ahogy vártam, semmi...

nVidia (R) Intel (R)

Válasz erre

KisCsirkee
#16 KisCsirkee [16989]
II. vh MMORPG? Nah ez érdekes lehet!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Babykiller 2008.04.21. 20:58
powerhouse
#15 powerhouse [13850]
II. vh-s mmorpg az is blizz?

If I look back I am lost

Válasz erre

Előzmény: Babykiller 2008.04.21. 20:58
Babykiller
#14 Babykiller [14268]
SC2, WOW kieg, II. vh-s mmorpg ezek mellé nem adják ki a diablo 3-at még 3-4 évig.

Válasz erre

anxius
#13 anxius [6744]
Nem reménykedek a bejelentésben.
Túl sok lenne a jóból...

Jön a Lich King,Starcraft2,nem hinném,hogy diablo3-at is bejelentenék..

Válasz erre

KisCsirkee
#12 KisCsirkee [16989]
Remélem neked van igazad!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: powerhouse 2008.04.21. 14:31
powerhouse
#11 powerhouse [13850]
Elég, ha csak félhivatalosan megemlít valamit az egyik blizzardos fejlesztő srác, abból már lehet következtetni.

If I look back I am lost

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2008.04.21. 14:26
KisCsirkee
#10 KisCsirkee [16989]
Things the May 1 Announcement are not:
1. It is not an official announcement of Diablo 3
2. It is not about an upcoming Diablo novel
3. It is not a Network merge


A Diablo 3.com írja!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

powerhouse
#9 powerhouse [13850]
Álláshirdetés van a Blizzard honlapján:

'Hot Job – Lead 3D Environment Artist
Blizzard Entertainment, the developer of Diablo and Diablo II, is looking for a lead 3D environment artist skilled at creating models and texture maps for both architectural and natural environments. The ideal candidate has experience modeling and texturing assets for a diverse visual range of environments.
Take a look at the job posting here.
'

érdekes

If I look back I am lost

Válasz erre

LordMatteo
#8 LordMatteo [29426]
Sosenem igazi.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

SShark
#7 SShark [2387]
Kammer.... Helylefoglaló. Figyelemfelkeltő, de kammer... Majd ha a blizzard.com úgy lelassul, hogy percekbe kerül a puszta megnyitása a
Diablo 3 news miatt majd akkor... Addíg kammer...

Válasz erre

Madrac
#6 Madrac [4264]
Ha apr 1 lenne a vege 1 pillanatig se ketelkednek a kacsa hirben.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

etooo
#5 etooo [21]
"A napok száma addig, míg a fél internet a Diablo3.comra linkel majd. De miért?"
mert minden hírportál kirakja, a diablo fanok pedig ezáltal abban bíznak, h a játékot fogják bejelenteni, ezért valóban sokan fogják nézni aznap az oldalt, mégha csak annyi lesz kiírva, h muhaha, akkor is

Válasz erre

Peca001
#4 Peca001 [156]
ááá ez nagyon idegtépő. Iszonyat kíváncsi lettem

Válasz erre

Madrac
#3 Madrac [4264]
World of Diablo 3 De mint irtam az oldal nem a Blizarde

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Indigo
#2 Indigo [1282]
Áááá, nincs elhízva az egójuk...
Nagyon remélem, hogy nem mmo lesz belőle... Bár akkor World of Diablo vagy valami hasonló lenne a címe, nem pedig Diablo 3.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Diablo3.com visszaszámlálás (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat