28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Death Track: Resurrection demo (Hírek)

LEGO Indy
#18 LEGO Indy [30]
Szerintetek milyen a demó? Letöltsem?

Válasz erre

Gump
#17 Gump [5430]
ha arra a majd' 20 éves játékra gondolsz, akkor de, én játszottam vele.

Válasz erre

Előzmény: ghoosty 2008.06.27. 08:17
ghoosty
#16 ghoosty [114]
Egyikőtök se játszott az eredeti Death Track-kal???
Ez nem hasonlít valamire, hanem annak a felújított, felturbózott változata lesz az igéretek szerint.

Válasz erre

MagicMoment
#15 MagicMoment [17778]
én meg csesztem megnézni a videót
viszont valóban re-volt fíling,némileg megspékelve deathrallyval

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2008.06.26. 18:35
bizkitman
#14 bizkitman [3601]
Hmm...
Nekem a videó alapján egyből a Re-Volt ugrott be.
Jónak tűnik meglátjuk miylen lesz

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Retee
#13 Retee [1560]
Megnéztem, sajnos tényleg gond volt vele. Hogy a forrásnál volt-e a hiba, vagy esetleg áttöltés közben sérült meg a file, azt nem tudom, mindenesetre elnézést. Már a javított demo van fenn.

Válasz erre

strar
#12 strar [77]
Én most leszedem a gamershell-ről, mert akkor lehet az itteni file hibás

Válasz erre

Előzmény: savior 2008.06.26. 16:01
savior
#11 savior [3]
ugyanaz nalam is

Válasz erre

Előzmény: strar 2008.06.26. 15:51
strar
#10 strar [77]
Másodszorra szedem le innen a denmót, de mindkét alkalommal leáll az install hibás file-ra hivatkozva. Hely van bőven, virusirtó kikapcsolva. Ötletek?

Válasz erre

LordMatteo
#9 LordMatteo [29426]
Hát, mindkét winchesteremen van 12 gb, így passz, hogy mi lehet az ok. Majd leszedetem haverral, aztán odaadja, kész.

Lehet hogy a túl lassú kapcsolatom (512/96 kbps) miatt áll le, sebaj, ezért van a haver

Amúgy jól néz ki így képek alapján, és ez csak demo

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Retee 2008.06.26. 11:53
Gump
#8 Gump [5430]
a képek alapján nekem inkább a megarace ugrik be. az is poén volt mondjuk.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2008.06.26. 11:27
Retee
#7 Retee [1560]
Pedig nekem lejött, szóval nem a szerverrel van gond. Nem lehet, hogy nincs hely?

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2008.06.26. 11:28
LordMatteo
#6 LordMatteo [29426]
Azdezsír

Amúgy nemtom leszedni a demot, 82,7 Mb-nál egyszerűen megáll. Már harmadszorra.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2008.06.26. 11:27
MagicMoment
#5 MagicMoment [17778]
óóó,ez ilyen death rally fíling lesz?

Válasz erre

Wertzuiko
#4 Wertzuiko [86]
Arcade-ot szimuláló demó

Böngészős Heroes of Might & Magic: http://www.lordswm.com/?rid=9781

Válasz erre

Előzmény: -Jozef- 2008.06.25. 21:17
-Jozef-
#3 -Jozef- [1955]
"Megérkezett az arcade szimulátor demója." Na most akkor mi?

Válasz erre

Wertzuiko
#2 Wertzuiko [86]
Lehet túl gyors akartam lenni a letöltéssel
Kicsit fura volt ez a "www.akarmi.com"

Böngészős Heroes of Might & Magic: http://www.lordswm.com/?rid=9781

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Death Track: Resurrection demo (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat