28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Death Track: Resurrection demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Hát, mindkét winchesteremen van 12 gb, így passz, hogy mi lehet az ok. Majd leszedetem haverral, aztán odaadja, kész.

Lehet hogy a túl lassú kapcsolatom (512/96 kbps) miatt áll le, sebaj, ezért van a haver

Amúgy jól néz ki így képek alapján, és ez csak demo

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Retee
Retee [1560]
Pedig nekem lejött, szóval nem a szerverrel van gond. Nem lehet, hogy nincs hely?
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Azdezsír

Amúgy nemtom leszedni a demot, 82,7 Mb-nál egyszerűen megáll. Már harmadszorra.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

MagicMoment
MagicMoment [17778]
óóó,ez ilyen death rally fíling lesz?

Vissza

Fórumszabályzat