28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 - lássuk az ellent (Hírek)

cygary
#13 cygary [2745]
Jah mindenféle perverz kisérletet lehet majd folytatni hogy milyen fegyverrel hol lövöd meg és merre esik mikor ordít. SANDBOXOT KÉRÜNK!

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2008.07.22. 17:34
KisCsirkee
#12 KisCsirkee [16989]
Eddig nem igazán vártam az FC2-őt, de ez most megfogott! Nekem is tetszik, hogy ahol meglövöm, ott fog fájni neki!

Azzal is egyetértek, hogy az animációkon még egy picit csiszolhatnának!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

cygary
#11 cygary [2745]
Nah jah kapásból én is ezt akartam mondani hogy elég gáz hogy beakad futás közbe és miután felveszi kicsit ,,gondolkodik'' hogy melyik útvonal lenne jó de ebbe nem köthetek bele, lévén ilyen reakciókat még egyik játékbe se láthattunk!

Válasz erre

TurmX
#10 TurmX [123]
Szerintem jó játék lesz ez, csak semmi köze nem lesz az első részhez...
Amúgy meg amikor a sebesültet a hátára veszi a másik ember, akkor látszik, hogy azért még lehet mit csiszolni az animációkon.

Válasz erre

konrad
#9 konrad [13085]
A szadista kedvűbbek most kiélhetik magukat... Egyébként pipecül megcsinálták valóban a sebzést és az utána következő emberi reakciókat. Nagyon tetszett, ahogy a figura a hátára emelte a sebesült társát.

Válasz erre

SonicRage
#8 SonicRage [31]
Egész jónak igérkezik. Az már most biztos hogy oda fogja grafikában és mind játékmenetben verni a Crysis-t. Nekem is jobban bejön a sivatagos környezet. Végre ha lábon lövöm az ellenfelet nem hal meg hanem el kezd szenvedni. Szóvak várom a megjelenést nagyon

Cracky

Válasz erre

Germinator
#7 Germinator [29908]
Nagyon tetszik Jók a robbanások, jó ez, hogy ott fáj neki, ahova lövök... jó

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Peca001
#6 Peca001 [156]
Hát befosok. Nekem ez videók alapján nagyobbat üt mint tette azt anno a crysis videók alapján

Válasz erre

Christoph
#5 Christoph [4806]
Kicsit beteges az első fele, de ötletes. Engem is kezd érdekelni a játék az első része is minőségi volt, de a dzsungeles környezet sose vonzott. A szavanna, sivatag annál inkább!

Válasz erre

Playbahnosh
#4 Playbahnosh [482]
Kicsit csinálhatnák folyékonyabbra az animációkat, de azon kívül bámulatos. Le a kalappal...

Válasz erre

Kamika78
#3 Kamika78 [365]
egyre jobban kezd tetszeni a gamma...

If you don't know what this is, ask the penguin on your desktop!

Válasz erre

nyomi
#2 nyomi [7258]
finom

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Far Cry 2 - lássuk az ellent (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat