Egész jónak igérkezik. Az már most biztos hogy oda fogja grafikában és mind játékmenetben verni a Crysis-t. Nekem is jobban bejön a sivatagos környezet. Végre ha lábon lövöm az ellenfelet nem hal meg hanem el kezd szenvedni. Szóvak várom a megjelenést nagyon

Cracky