28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 - lássuk az ellent (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

SonicRage
SonicRage [31]
Egész jónak igérkezik. Az már most biztos hogy oda fogja grafikában és mind játékmenetben verni a Crysis-t. Nekem is jobban bejön a sivatagos környezet. Végre ha lábon lövöm az ellenfelet nem hal meg hanem el kezd szenvedni. Szóvak várom a megjelenést nagyon

Cracky

Vissza

Fórumszabályzat