28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lejárt a Gears of War PC (Hírek)

Indigo
#5 Indigo [1282]
Mikor jönnek már rá ezek a nagyon ostobák, hogy ezzel a DRM-el továbbra is csak a vásárlókat szivatják!? A rohadt starforce-al én is szívtam már rengeteget, aki meg letöltötte a játékot, semmi problémája nem volt vele, csak feltelepítette és játszott vele... Arról nem is beszélve, hogy a másolásvédelmek árát is a tisztességes vásárló fizeti ki... Utóbbi időben komolyan elgondolkodtam rajta (kb 100 eredeti játékkal a hátam mögött), hogy többé a büdös életben nem adok ki játékokra pénzt...

Válasz erre

U.R.H.
#4 U.R.H. [4178]
Sok hülye baromság, hogy ne warezolják le a játékot. És annyit ér hogy semennyit...

Válasz erre

Withold
#3 Withold [4]
Az UT3Demóval én is így jártam.
Rendszeridő vissza, és...

Válasz erre

Razor03
#2 Razor03 [14703]
Gyalázat .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Lejárt a Gears of War PC (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat