28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Lejárt a Gears of War PC

Érdekes hibajelenség lépett fel.

Írta: Madrac 5 hozzászólás

A játékosokat és az Epic Gamest is meglepetésként érte, mikor a Gears of War PC biztonsági minősítése lejárt január 28-án, így a játék indulás helyett csak egy hibaüzenetet produkál. Már készül a javítás, addig is áthidaló megoldásként vissza lehet állítani a rendszeridőt és a program újra működni fog.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Gears of War

Platform:

Fejlesztő: Epic

Kiadó: Microsoft

Forgalmazó: CD Projekt

Megjelenés:
2007. december PC
n/a: X360

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Indigo
Indigo [1282]
Mikor jönnek már rá ezek a nagyon ostobák, hogy ezzel a DRM-el továbbra is csak a vásárlókat szivatják!? A rohadt starforce-al én is szívtam már rengeteget, aki meg letöltötte a játékot, semmi problémája nem volt vele, csak feltelepítette és játszott vele... Arról nem is beszélve, hogy a másolásvédelmek árát is a tisztességes vásárló fizeti ki... Utóbbi időben komolyan elgondolkodtam rajta (kb 100 eredeti játékkal a hátam mögött), hogy többé a büdös életben nem adok ki játékokra pénzt...
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Sok hülye baromság, hogy ne warezolják le a játékot. És annyit ér hogy semennyit...
Withold
Withold [4]
Az UT3Demóval én is így jártam.
Rendszeridő vissza, és...:-)
Razor03
Razor03 [14703]
Gyalázat :-|.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (5 db)