28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge (Ismertető)

Shadow_master
#24 Shadow_master [8]
Hm, az nVidia tesztje szerint az én gépem képtelen lenne futtatni a játékot minimumban. Nézzétek meg a konfigurációm. Én highra állítottam mindent, 1440x900-as felbontáson, Physx ki (nincs Hardveres támogatásom 7600GS-el),nincs AA és gyönyörűen megy. Mondjuk, néha kissé beakad, de nem vészes.
Billentyűzetet viszont cserélek, ez az M-Tech ócskaság halk, de néha nem reagál a gombok lenyomására. Visszarakoma az egyszerű, kopogó de annál jobb Logitech drágaságom.

Válasz erre

Nagynozi
#23 Nagynozi [9]
Alapértelmezettnek állítja be a physXet, gondoltam menni fog. Tévedtem...

Core i7 920@2,8ghz - 3x1GB Corsair tri kit - Sapphire HD5850 - 1TB Samsung HDD

Válasz erre

Előzmény: Phoenix 2009.03.25. 10:30
Phoenix
#22 Phoenix [93]
De ha tudod, hogy Radeon nem tud Physx-et, akkor minek kapcsolod be? De ha már bekapcsoltad, miért csodálkozol, hogy kifagy?

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

Válasz erre

Nagynozi
#21 Nagynozi [9]
Sziasztok! Nekem Radi 4870-el ha a physx-et benyomom akkor bizonyos részeken kifagy, még felpatchelés után is. Ha viszont kikapcsolom, akkor nem fagy ki a gém és istenkirály. Amúgy meg minek lehet egyáltalán engedélyezni Radeon kártyákon a physx-et? Amúgy 1240*1024 Minden Full 4xAA és csodaszép grafika, de a játékélmény még annál is faszább.....

Core i7 920@2,8ghz - 3x1GB Corsair tri kit - Sapphire HD5850 - 1TB Samsung HDD

Válasz erre

Z-Master
#20 Z-Master [20407]
Nézd meg az adatlapomat.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: doombo 2009.02.25. 20:37
Croft-21
#19 Croft-21 [60]
A time trial videoknak nem az a lenyege, h maxon legyen a grafika, hanem maga a palya. Sorry

"Nothing is true, everything is permitted"

Válasz erre

Előzmény: doombo 2009.02.25. 22:39
doombo
#18 doombo [27]
Ez tuti hogy annyira full, hogy minden de minden maxon? (nem kötekedés hidd el, csak kérdezem)

Válasz erre

Előzmény: Croft-21 2009.02.25. 22:28
Croft-21
#17 Croft-21 [60]
Átrium Első/Lefolyók Első time trialom

"Nothing is true, everything is permitted"

Válasz erre

Croft-21
#16 Croft-21 [60]
Nekem is fullon ment, PhysXel, 8800 Gtm van.

"Nothing is true, everything is permitted"

Válasz erre

doombo
#15 doombo [27]
Milyen gpu-d van?

Válasz erre

Előzmény: Z-Master 2009.02.25. 10:06
Croft-21
#14 Croft-21 [60]
Kijött már PCre a DLC? Hol lehet letölteni?

"Nothing is true, everything is permitted"

Válasz erre

Z-Master
#13 Z-Master [20407]
7-es levél.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: doombo 2009.02.25. 09:31
doombo
#12 doombo [27]
Physx-szel vagy anélkül?

Válasz erre

Előzmény: Playbahnosh 2009.02.23. 23:10
Playbahnosh
#11 Playbahnosh [482]
A videóhoz a lehető legjobb vasat használták. A belassulások nem a gép miatt, hanem a videó miatt vannak. Nem a framerate esett le, hanem direkt belassították a videót néhány helyen, hogy lehessen látni a dolgokat rendesen.

Amúgy nekem is majdnem 3 éves a gépem, és csutt full grafikán úgy szaladt, hogy öröm volt nézni.

Válasz erre

Előzmény: doombo 2009.02.23. 19:55
doombo
#10 doombo [27]
Hehe. Ha már a PhysX-et szeretné nekünk demonstrálni a cikkben lévő videjóó, akkor miért nem raknak a játék alá valami komolyabb vasat?

Válasz erre

totyak
#9 totyak [445]
Én mindig azt hittem, hogy az ilyen extra csilli-villik zabálják a memóriát. Biztos van olyan is, de ezekszerint ez nem olyan.

Válasz erre

Előzmény: Z-Master 2009.02.22. 10:02
Z-Master
#8 Z-Master [20407]
"de ez a Phys-X szerintem tök felesleges. Ez már csak optikai tuning, ami ráadásul gondolom eszi is a gépet rendesen."

> Sokan szeretik az optikai tunningot. szvsz annyira nem gépzabáló mert az én gépem több mint 2 éves és zökkenőmentesen futott full beállításokkal.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: totyak 2009.02.22. 09:52
totyak
#7 totyak [445]
Sajnos nekem még nem volt szerencsém a játékhoz, de már megjelenése óta szemezgetek vele. Nagyon ötletes ez az infó szállítósdi, végre valami újdonság is van egy játékban. Tényleg nagyon szép lett grafikailag, de ez a Phys-X szerintem tök felesleges. Ez már csak optikai tuning, ami ráadásul gondolom eszi is a gépet rendesen.

Az a külső nézetes mód meg nagyon vicces volt. Szegény Faith úgy rohangált, mint egy megriadt kislány. Ide-oda csalingáztak a lábai.

Szóval, ha lesz rá módom, meg egy kicsit jobb gépem, akkor beszerzem a játékot, mert nagyon megfogott.

Válasz erre

Playbahnosh
#6 Playbahnosh [482]
Nem véletlenül adtam a grafikára a maximális 10 pontot Ez eddig a (grafikailag) legszebb játék amivel találkoztam. Nincs agyoncicomázva, viszont tényleg mindent kihoztak a motorból és a játékból, mindezt úgy, hogy nem kell alá SLI-s atomerőmű.

Amúgy a pontozásnál tényleg az volt a helyzet, hogy a konzolos kapott inkább többet. Nemzetközi viszonylatban 8-körül értékelték a játékot. Én szívem szerint megadtam volna a 9.5-t, de az a max amit adhatunk, és a Mirror's Edge, bármennyire is szép meg jó, nem "tökéletes".

Válasz erre

Előzmény: huti45 2009.02.21. 18:35
huti45
#5 huti45 [20]
Jah, tényleg nagyon jó a grafika. esküszöm, amikor legelőször káttam a játékot (A győri Metro áruházban Mirror's Edge gameplay ment a monitorokon) én komolyan azt hittem, hogy ez valami fps-paródia, mert olyan valóságos volt, hogy azt hittem, valaki egy kamerát kötött a fejére, és úgy ugrabugrált. Engem akkor csunyán átvert a grafika

You cannot change your fate. No man can.

Válasz erre

levi 25
#4 levi 25 [26]
Xbox360-ra van meg,konzolos irányításnál jagyon jó.

HITLER

Válasz erre

Dino
#3 Dino [6086]
KisCsirkee: Mert úgy éreztük a pontszámok véglegesítésénél, hogy nem feltétlenül a konzoloshoz hasonlítva alakítjuk ki a PC-s verzió összpontszámát, illetve utólag nézve a konzolos kapott inkább kicsit többet, mint kellett volna.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.02.21. 17:08
KisCsirkee
#2 KisCsirkee [16989]
Csak azt nem értem, ha a játékon dobnak a kis újítások, akkor miért lett fél ponttal gyengébb a konzolosnál?! Akkor már inkább lehetett volna 9,1!

Amúgy az értékeléssel csak annyiban nem értek egyet, hogy könnyű lenne eltévedni. Én soha nem tévedtem el, ráadásul az irányba fordító gombnak köszönhetően ez szinte lehetetlen!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Mirror's Edge (Ismertető)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat