MAD_MAX...South Park 13.évadHD
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Aliens vs. Predator 3 - képek, videó (Hírek)
NÉZÉTEK MEG AvP3 gameplay
Bognár Kevin


"Az élet nemi érintkezés során terjedő fertőzés, melynél a halálozási arány 100%"
.Man literally too angry to die
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Szuma

"Hol az alien?! HOL?!" "Ehehe, a hátad mögött! Mindig a hátad mögött!" 
remélem hozza a régi, illetve egy újabb és jobb érzést. AVP 2 játék multi része nagyon jó volt, sokat játszottam vele esténként


"Az élet nemi érintkezés során terjedő fertőzés, melynél a halálozási arány 100%"

Gaming is about killing time, not killing people
Mindenesetre hatalmas potenciál lenne benne
Node a konkrét képekre visszatérve, nem tetszik a fegyó a katona kezében.
Alapból túl vastag ,nem lehetne ilyet biztos kézzel fogni,és túl nehéznek is tünik.Talán nem ártott volna kipróbálni / megnézni pár létezöt a designereknek

A kiürítés napjai( pl kulcsfontosságú emberek,tervrajzok stb kijuttatása,űrkikötő védelme míg az utolsó hajók vészstartolnak), vagy késöbb kommandósakciók a letarolt ,alienektöl nyüzsgő Földön, na egy ilyen játék nem semmi lenne

Nekem tetszett az AVP2 helyszíne, legalábbis a marine küldetésekben, olyan volt mint az Aliens-ben az LV426-os bolygó és a mentőakció.
Én nem igazán rajongok amúgy a crossover-ért, a marine küldetés is azért tetszett, mert a Predatort szinte teljesen kihagyták belőle, és egy majdnem 100%-ban az Alien filmek hangulatát hozó küldetéssorozatot kaptam, jó sok parával. A másik két féllel nem is volt olyan izgalmas. Igazából én egy színtiszta Alien játékot szeretnék inkább, az AVP-vel csak azért játszom, mert nincs más Alien játék. De végülis azaz egy kampány nagyon bejön.
Ez a piramisos dolog viszont nem tetszik, valahonnan ismerős... remélem az AVP filmek készítői közül senkit sem kérdeznek meg semmiről.
Nem vagyok perverz, csak haladok a korral.
A világ legmocskabb dolga volt, hogy mindenfelé pontok voltak, aztán mikor megálltak a falon a dögök, abbamaradt a villogás, aztán mikor odaértél a pontokhoz, mindenhonnan rádrontottak. A másik, mikor tök sötét van, látod, hogy közeledik feléd a pötty, de még mindig nem látsz semmit és majd becsinálsz vagy csak lősz a sötétségbe. Én hányszor eljátszottam ezt
és milyen fílinges volt.
Remélem ,hogy a parára gyúrnak rá, nekem azért jött be anno nagyon
(persze,hogy tök egyedül ki kell menned az apcböl ajtót nyitni
miért is ne

Drake: ott figyel jobb oldalt, 2010...
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
milyen eredeti...
[btw nekem nem jött be a második AvP, az egész környezete annyira unalmas és ronda volt, hogy rosszabb helyeken nem is játszódhatott volna, a filmekből semmi nem köszönt vissza a lényeken keresztül, remélem, hogy most valami normálisabb helyeken kell majd gyilkolászni, járkálni, pl. egy űrhajón, vagy egy rendes földi bázison.]
"Az élet nemi érintkezés során terjedő fertőzés, melynél a halálozási arány 100%"
A kibaszás társas játék, sose feledd.
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Ez nekem is nagyon bejövős. Tuti darab... persze várnunk kell a véglegesig. Meg persze valamit is felmutató videóig.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Aliens vs. Predator 3 - képek, videó (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
