28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Aliens vs. Predator 3 - képek, videó (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
Az co-op módban van? Az tényleg jó móka lehet, kevés a jó co-op, pepig lanon szerintem az legalább olyan jó, mint egymás ellen. Sőt én személy szerint jobban is szeretek együtt taktikázgatni, mint egyedül hentelni.
Playbahnosh
Playbahnosh [482]
Nálunk minden LAN-pary elengedhetetlen tartozéka még mindig az AvP2: PH. Hihetetlen jó multiban játszani, főleg éjszaka. "Hol az alien?! HOL?!" "Ehehe, a hátad mögött! Mindig a hátad mögött!"

Vissza

Fórumszabályzat