28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

World of Tanks - Light Tank trailer (Hírek)

Madrac
#12 Madrac [4264]
Mind2t.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Balanses 2010.07.17. 21:58
Balanses
#11 Balanses [2136]
ja még 1 kérdésem van. El lehet érni a Tigrist vagy a Király Tigrist a bétában?

Válasz erre

Előzmény: Balanses 2010.07.17. 21:51
Balanses
#10 Balanses [2136]
Oks, asszem menni fog thx red5 köszi a linket

Válasz erre

red5
#9 red5 [627]
Próbáld esetleg itt. Három napja még azt írták, hogy volt több mint 3000 felesleges kód. Ha meg nem veszi be, akkor google, és tuti osztogatnak még valahol

Válasz erre

Előzmény: Balanses 2010.07.17. 19:35
Madrac
#8 Madrac [4264]
Nezz korul, hatha van meg vhol beta kulcs osztogatas. Nekunk mar sajnos elfogyott az osszes.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Balanses 2010.07.17. 19:35
Balanses
#7 Balanses [2136]
Hol lehet kipróbálni a bétát? Ez lehet hülye kérdés.

Válasz erre

Madrac
#6 Madrac [4264]
En inkabb nyerni szoktam manuallal, lanctalp leloves fwd.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Kopiati 2010.07.16. 10:38
Balanses
#5 Balanses [2136]
Hát én nagyon gondolkozok ezen a játékon. Már régóta érdekelne eyg game amiben egy normális Tiger-rel (Tigrissel) lehetne nyomulni, Ha én ezt beszerzem, akkor csak is német nehézpáncélosok.. Éljenek a PzKpfW VI-osok. (és VII-esek)

Válasz erre

Kopiati
#4 Kopiati [212]
Hát a könnyű tankkal lehet meglepetést okozni, de sebességben egy alsó-középkategóriás nincs lemaradva nagyon, és ha a lánctalpat lelövik (esetek75%) inkább egy közepes tankban ülnék
Egyébként van auto célzás a játékban, de azt vettem gyakran próbálkoznak emberek manuálisan mozgó járműre, gyakran ezen úszik el a játék... kicsit öli a játékot de könnyebb manőverezni ha a legénység tekeri a tornyot

Válasz erre

Madrac
#3 Madrac [4264]
Javitva, nem tudom mi volt vele, csak bemasoltam meg1x a scriptet minden modositas nelkul most is.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: red5 2010.07.15. 19:33
red5
#2 red5 [627]
Nálam nem akarja betölteni a videót, csak egy fehér téglalap van a helyén

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
World of Tanks - Light Tank trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat