28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rage - új képek (Hírek)

_Sun_
#6 _Sun_ [827]
Ezeken a képeken jobban látszik milyen is lesz. A Microsoft miatt már kapott egy gigantikus pofont a játék. Remélem amennyit lecsonkoltak a játéktérből, annyi tartalmat préselnek a maradékba, és akkor örülni fogunk.

Gaming is about killing time, not killing people

Válasz erre

Gump
#5 Gump [5430]
Pont ezek jutottak eszembe nekem is.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2011.01.27. 11:53
Razor03
#4 Razor03 [14703]
Hááát... nem tudom.

Ránézésre ez semmit sem változott ez alatt a pár év alatt. Szerintem a kinti részek olyan ízetlenek. Attól, hogy apokaliptikus környezetben játszódik még fel lehetne dobni hogy ne legyen ilyen "homályos".

A karakterek szépek, viszont az előzetesben látott fizika eléggé gyengécske (pl. ahogy összeesik a szörny)

Remélem a játékmenet jó lesz, majd akkor kiderül igazak-e a fenti aggodalmak.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

_Sun_
#3 _Sun_ [827]
RAGE - Release Date Trailer

Gaming is about killing time, not killing people

Válasz erre

afro
#2 afro [283]
hát ez tényleg elég impresszív

afro

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Rage - új képek (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat