28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations - a harc (Hírek)

Yourmom
#4 Yourmom [528]
Remeljuk

Válasz erre

Előzmény: kopé 2011.10.03. 18:58
kopé
#3 kopé [38449]
Nem rossz, nem rossz, de hasra nem estem. Akárhogy vesszük ugyanazok a textura-bugok megvannak (amik legalábbis engem marhára zavarnak), bár tény, hogy az új mozdulatok elég jól sikerültek és nem is bántak fukarul velük.
Várni várom, remélem azért a Brotherhood-nál vmivel hosszabb lesz.

Válasz erre

konrad
#2 konrad [13085]
Óha, ez elég brutális! Rendesen "vérbő" ellenfelek várnak ránk (csakúgy ömlik belőlük a cucc), az új mozgások nagyon jól sikerültek! Várom!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Assassin's Creed: Revelations - a harc (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat