Gump:
Nálam ennél szebb volt a grafika maximális (extreme) felbontáson. A grafika egyébként széles skálán változtatható, és már a legalacsonyabb (low) beállítás is elég jól néz ki. Van 4 gyári beállítás (low, medium, high és extreme), no és persze a szabadon állítgatható "custom" opció is adott. Én az összképet értékeltem egyébként szépnek és hangulatosnak, de a részletek néha valóban elnagyoltak voltak. Az időjárási effektek, pl. az eső viszont kifejezetten gyönyörűek lettek! Nagyon élethű az aszfalt tükröződése, és még az esőcseppek által keltett mini-hullámkörök is külön-külön megrajzoltak. A vezetés tényleg ilyen, de erről nem nyilatkozok, mert én az ilyen típusú játékokban kevésbé szeretem a vezetős részeket, szinte soha nem áll kézre a járművek irányítása és a kameranézet sem.
GustyX:
Szex: abszolút nem foglalkoztam vele, de erőt és egyéb bónuszokat adó masszázs van. Van ezen kívül egy-két szerencsejáték, meg S8szerintem rettenetes) karaoke is.
Grafika: Feljebb írtam
Vezérlés: Én hamar áttettem Xbox 360 vezérlőre, nem állítgattam semmit. Nekem a célzással nem volt bajom, de rengeteget játszom konzolon, így hozzá vagyok szokva.
Balays82: Igen, a kiadó és a forgalmazó nagy hangsúlyt fektetett a(z amerikai) megjelenéssel egy időben megjelenő ismertetőkre. Idő így elég kevés volt a tesztre, de sikerült megcsinálni

.
Egy dologgal egészíteném még ki az ismertetőt, illetve nem is kiegészítésnek, hanem érthetőbb megfogalmazásnak szánom a következőt. Természetesen van lövöldözés a játékban, és nem csak az üldözések során, de sokkal nagyobb hangsúlyt fektettek a készítők a harcművészetekre, így én is, ha lehetett, inkább bunyóztam lövöldözés helyett. Ennyit még le akartam írni, mert utólag átolvasva a cikket, ez nem volt egyértelmű benne.
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/