Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Nyerj egy 20 éves jubileumi kiadású PlayStation 4-et! [hozzászólások]
Kapcsolódó tartalom: Nyerj egy 20 éves jubileumi kiadású PlayStation 4-et!
Tied lehet a 12300 példányban készült gép egyike.
A fészen is volt ez a játék.Természetesen ott én nyertem meg,ezért fogom itt is megcsípni a másikat.Az ok teljesen egyértelmű.A polcon a könyvtámasztómnak hiányzik a másik oldala...
Furcsa kettősség van bennem amúgy a nyereményjátékban való részvétellel kapcsolatban. Egyrészt a gamer énem nyála elcsöppen, ha rágondolok, hogy ez a szépség az enyém legyen, másrészt viszont realistának kell lennem: Ritka azaz alkalom, hogy 10-20 ezer forint közötti játékokat vegyek meg csak úgy (mint egyetemista, úgy értem)
Még vacilálok, de egyelőre hajt a lelkesedés 
Még vacilálok, de egyelőre hajt a lelkesedés 
A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.
Reiven96: Na igen, erre én is kíváncsi lettem volna, hogy mi a sorszáma, de meghagyjuk a kicsomagolás élményét a nyertesnek (aztán ha rögtön helyben kicsomagolja, akkor lefilmezzük, ha meg nem, akkor utólag kérünk tőle egy fotót a sorszámról).
Lehet hogy nagyon sokat ér, de én biztosan nem dobom fel eBay-re, mivel eleve pénzt akartam gyüjteni PS4-re :S 

Nem semmi masina
Amúgy is régóta vágyok egy PS4-re, pláne egy ilyen ritka példányra
Vajon ez hanyadik lehet a 12300 darabból? Bele sem merek gondolni xD
Amúgy is régóta vágyok egy PS4-re, pláne egy ilyen ritka példányra
Vajon ez hanyadik lehet a 12300 darabból? Bele sem merek gondolni xDLátva, hogy eddig hány játékba vettem részt, és hányba nyertem esélytelen számomra a dolog, de azért adok magamnak egy esélyt, hátha valamelyik ismertebb fórumozó neve helyett az enyém lesz ott a nyertes helyén
Már a helye is megvan szóval nem is kérdés, hogy nyernem kell
Már a helye is megvan szóval nem is kérdés, hogy nyernem kell

Sok esélyt ugyan nem látok rá, hogy a kvízben bárkit is le tudnék győzni, mindössze egy PSP-m van pc mellett, de azért nagyon izgalmas lesz már a pontgyűjtögetés is. Nagyon komoly a nyeremény, köszönöm már a lehetőséget is. Remélem aki megnyeri, nem azzal kezdi, hogy feldobja eBay-re.
david139: Szerintem nincs, hiszen attól még ismerheti a PS-es játékokat hallomásból, vagy játszhatott vele barátoknál/rendezvényen - pl. az első kérdés megválaszolásához is bőven elég, ha látott/hallott már ilyenről.
Igyekeztünk úgy összeállítani a feladatokat, hogy ne zárjunk ki alapvetően senkit se a játékból. (Persze tény, hogy aki 10-20 éve játszik PS-es játékokkal, annak könnyebb lesz majd a döntő kvíz a végén.)
Igyekeztünk úgy összeállítani a feladatokat, hogy ne zárjunk ki alapvetően senkit se a játékból. (Persze tény, hogy aki 10-20 éve játszik PS-es játékokkal, annak könnyebb lesz majd a döntő kvíz a végén.)Kár, hogy akinek sosem volt PS-e, az instant diszkvalifikálva van
Mindenesetre nem semmi, hogy ilyen felajánlást sikerült szereznetek!
Mindenesetre nem semmi, hogy ilyen felajánlást sikerült szereznetek! I wish I could have known about the view from halfway down
Én például megnéztem az árakat e-bayen, és nem igen hittem a szememnek a 3 és 4 millió forintos összegeknél. Hát aki ennyit áldoz egy ilyenre vagy nagy balek, esetleg olyan gazdag hogy ez számára nem sok. Amúgy ez egy hihetetlen ajándék, milyen jó is lenne megnyerni. 

Azért ez elég komoly kis nyeremény! Nem tudom ki látta, milyen árak röpködtek ebay-en érte... 

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Az a perverz aki fóliázottan akarja elrakni, szóljon nekem inkább 

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
