Elérhető a Stormgate Early Access-ben, ha valakit érdekel.
Véleményem szerint rusnya, mint a szar, és ez a teljes játékra már nem is lesz szebb. Első pályát léptem végig, illetve a bevezető videóra/sztori felvezetésre voltam kíváncsi. Nem szép/nem izgalmas. De elérhető.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Augusztusban rajtol a Stormgate korai változata [hozzászólások]
Kapcsolódó tartalom: Augusztusban rajtol a Stormgate korai változata
Az ingyenes stratégia előrendelői már július végén megkapják a játékot.
Én valamennyire követem a fejlődését a játéknak és úgy néz ki, hogy a PvP játszmák ingyenesek lesznek.
Skin jellegű dolgokat vehetsz.
A kampány fizetős lesz és fejezetenként lehet megvásárolni.
Coop hősöket lehet még megvenni. Azt viszont nem tudom, hogy lesz-e egy alap hős ingyenesen, vagy ennek hiányában a teljes coop is fizetős lesz.
Skin jellegű dolgokat vehetsz.
A kampány fizetős lesz és fejezetenként lehet megvásárolni.
Coop hősöket lehet még megvenni. Azt viszont nem tudom, hogy lesz-e egy alap hős ingyenesen, vagy ennek hiányában a teljes coop is fizetős lesz.
Jogos, valóban most úgy néz ki, hogy fizetős lesz. Viszont anno a bejelentésekor ingyenesnek hirdették meg. Plusz a Steamen a fórumban van egy FAQ, ahol konkrétan a következő áll:
"How much will Stormgate cost?
Stormgate is free to play and will offer optional ways to contribute in support of further content development. Stormgate will never feature pay to win content or NFTs."
Szóval nekem ez most így totál homály, hogy akkor mi a helyzet. Még nyomozok, hátha találok infót. A legvalószínűbb, hogy menet közben találták ki, hogy mégis fizus modellt választanak, mert a steames FAQ is 2022-es. És a hivatalos oldalon nincs róla semmi info a FAQ-ban, ami egyébként elég szűkszavú.
"How much will Stormgate cost?
Stormgate is free to play and will offer optional ways to contribute in support of further content development. Stormgate will never feature pay to win content or NFTs."
Szóval nekem ez most így totál homály, hogy akkor mi a helyzet. Még nyomozok, hátha találok infót. A legvalószínűbb, hogy menet közben találták ki, hogy mégis fizus modellt választanak, mert a steames FAQ is 2022-es. És a hivatalos oldalon nincs róla semmi info a FAQ-ban, ami egyébként elég szűkszavú.
Lehet, hogy én értettem félre valamit, de nekem az 'ingyenes' és az 'előrendelés' szavak ugyanabban a cikkben kicsit furcsának hatnak. Épp ezért megnéztem steamen, és a játékért 25-60 eurót fognak elkérni, kiadástól függően. Ez nekem nem tűnik ingyenesnek.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]