Nem találtam ilyet U.R.H, így oldottam meg.
Az AOD után talán jó lesz, bár nekem még az is jobban tetszett, főleg, ha rendesen befejezte volna a Core.

Fórum » Beszélgetés a játékokról

Régen egyszer már elkezdtem, de abba hagytam. Remélem utána a tr7 nagyot fog durranni.
Nem találok semmi "Profil" feliratot.
És nem is biztos, hogy tetszeni fognak nekik sajna.
Viszont sok fiatal állt neki TR-es pályákat szerkeszteni, és ez jó jel. 
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Meg hát a játék "hosszúsága" is valóban egy vicc, a TR4-bol ha kiragadjuk pl. Alexandriát, az kb. egymaga olyan hosszú volt, mint az egész TR7, csak a TR4-ben ez kb. a játék negyede volt mindössze
Meghát a végso foellenség is óvodásoknak készült, a többi TR-ben mindig szenvedtem a fomuftinál, itt meg 3-adszorra vagy 4-edszerre simán kinyírtam..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Télleg nem volt nehéz a game, az utsó foellenséget is viszonylag hamar sikerült elintéznem.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"