Most értem be a Louvre-be. Amúgy ténleg nem is olyan szar játék ez az angel of darkness mint amilyennek látszik elsőre. Irányítás elég szar, sokáig tart míg megszokod. Talán a sok bug idegesítő még. De viszont kurva hangulatos szerintem.
Amúgy én azért annak valamennyire örülök, hogy nincsenek benne nagy fejtörők, mert sajnos a mai rohanó világba nincs idő ilyen dolgokra.
Na jó ez nem volt komoly.
Én néha idegbeteggé változtam amikor napokig nem tudtam tovább jutni. Ez az első 4 tomb raiderre volt jellemző.
Amúgy én szivesen elfogadnék megint valami iszonyatosan hosszú tomb raider gémet baromi változatos helyszinekkel. (egyiptom, sivatag, anktartisz, egy hi-tech épület) ahogy a régi tr-kbe szokás volt.

