Csodálkozol, hogy még mindig téma? Egy ekkora vérlázító dolog hogyne lenne még mindig téma?

Ezzel nem szegény nihilism-et szeretném kompromittálni, hanem a forrást, ahol ezzel a f*szsággal találkozott.A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval.

