28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Legacy of Kain Defiance (kérdések,válaszok,megoldások)



Írd ide hozzászólásod:

tom in the box
tom in the box [5]
HI,köszi a segítséget mind2töknek.Én is imádom a játékot.Én is harmadszor futok neki.Erre az oszlopokon átugrálós dologra is gondoltam de feladtam mert elég lehetetlennek tűnt,de most már tom h ez a jó megoldás.Köszi.

Vissza

Fórumszabályzat