28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Ugye kitalálhatom, hogy még nem játszottál az első 4 rész bármelyikével?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

maco
maco [16]
Szerintem hatalmas nagy hangulata van a játéknak (főleg az első, Bolíviai pályának és a 4. Afrikainak)! A zenék meg elképesztően jók (és szépek)A grafika csodálatos, jobb szó nincs is rá. Az irányítás előzetes félelmeimmel szemben szinte tökéletes lett (bár a kamera néha nem a legjobb). Lara meg eszméletlen jól néz ki, bár szerintem ezt nem kell elmondanom. Az eddigi kedvenc részem a 3. volt! Kedvenc pályáim a Legendbe: Bolívia, Ghána és Nepál (na és imádok szédelegni Lara házában!)
Ezt a játékot 1 szóval lehetne illetni: bámulatos...
remélem készül a 8. rész! (a vége nagyon azt sejteti)

Lara is my sin x)

Vissza

Fórumszabályzat