28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Jah ok, akkor sorry, felületesen olvastam csak el a hsz-ed Viszont sztem az elso 4 rész hangulatát a Legend meg se közelítette, és megint csak azt tudom írni mint sokan mások: jó játék, de nem TR...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

maco
maco [16]
de játszottam a 3. és a 4. résszel hiszen írtam is hogy a 3. volt a kedvencem és celebrum valóban a játék egyetlen nagy hibája az hogy nagyon rövid.

Lara is my sin x)

Vissza

Fórumszabályzat