Viszont sztem az elso 4 rész hangulatát a Legend meg se közelítette, és megint csak azt tudom írni mint sokan mások: jó játék, de nem TR..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Viszont sztem az elso 4 rész hangulatát a Legend meg se közelítette, és megint csak azt tudom írni mint sokan mások: jó játék, de nem TR..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
hiszen írtam is hogy a 3. volt a kedvencem
és celebrum valóban a játék egyetlen nagy hibája az hogy nagyon rövid.
Lara is my sin x)