de én jobbra számitottam! nagy szám volt a Quake 1 aztán nekem még a kettő is mert akkor még csak egy pentium 160am volt és vártam-vártam a Q3at és hát nem nyujtott akkora játék élményt mint amire számitottam és amit természetesen az UTben megtaláltam!!

bocs Piccolo de ezt most nem hagyhattam ki!

losztmucsacsosz