28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

Peter2
Peter2 [46]
Számomra a legnagyobb csalódás az utóbbi időben a Diablo II volt, korántsem azt kaptam a 13 ezer forintért mint amire számítóttam, egyedül a póló felelt meg a minőségi elvárásoknak...

amiben pedig kellemesen csalódtam az a Tony Hawk's pro skater II volt, bármiből, ami deszkás ilyet kihozni nem kis teljesítmény

Vissza

Fórumszabályzat