28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A MOZI bukása



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Szerintem azert van egy kisebb pozitiv oldala is. Pl. en faluban lakok, es csak neha-neha ha esetleg megyunk miskolcra vagy akarhova akkor benezunk neha a moziba, vagy osztalykirandulas kapcsan, stb. De ami ittvan az hanyadek. Kulturhazba azthiszem 1 vagy 2 hetente szombaton valamilyen filmet adnak, 200 ft a belepo. Namost, jolhangzik 200 forint, de ilyen szar vaszont hat... Asszem mar egy helyen van is benne egy szep nagy szakadas... A hang az meg elviselheto. Meg mondom, 1 vagy 2 hetente szombat, egy film... A raadas az, h nem is jonnek ra sokan, de a sok kis 5-6 eves paraszt vegigorditja, vegigrohogi, szal egyszeruen ott mar csak ideges vagy. Ellentetben a nagy mozikkal, ahol legalabb mindenki kussba van, es nem rohog minden alkalommal, de ezek FOLYAMATOSAN orditoznak, maszkalnak...

Szal eppezert inkabb leszedem itthon, megnezem nyugalomba, normalis hang es kepminoseggel. De sajnos van egy kis gond.

Szerintem a filmek mar elveszitettek a feelingjuket, nempont azert mert nem pont eredeti tortenetuk, vagy egyszeruen csak szar, hanem mert igy olyan egyszeru h letoltod, megnezed kesz. Regen amikor csak modemes netunk volt, akkor padlot fogtam ha megszereztem egy filmet vagy jatekot, es kb. 20x megneztem. Mostmeg fogom magam es lerantok akarmit, full ingyen. Lehet mondani h ilyen alapon akkor ne toltsek, meglehetne, de az mar inkabb csak... Nemistudom... Na mind1... Szoval szerintem azert attol is fugg ki hol lakik, mennyit aldoz ra, stb.

Vissza

Fórumszabályzat