28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

norfeus
norfeus [3857]
Sajna meccsrol lemaradtam az edzés miatt,de az osszegoglalot megnéztem.Penksa és Pinte (hiába két szlovákok goljai nagyon szépek voltak.A két jugoszláv pedig hozták a formájukat eroszakosan és néha bután játzottak,de hát jugoktol mit várhat az ember,de azért jok voltak.
Csak így tovább és meglesz az ezust.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat