goljai nagyon szépek voltak.A két jugoszláv pedig hozták a formájukat eroszakosan és néha bután játzottak,de hát jugoktol mit várhat az ember,de azért jok voltak.
Csak így tovább és meglesz az ezust.
"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
