28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
A Westendbe az ELDORADOban láttam 25-ért elektromost!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Reapest
Reapest [3313]
Mondjuk úgy, hogy érdekes.
Mellesleg kezdőnek milyen elektromos gitárt ajánlanátok? márka/típus
oto
oto [78]
Én Pécsen veszek, majd nyáron (most levagyok égve mint a szar).
Reapest: Valószinüleg vissza adja az élményt
akusztikuson.

Suck me beautiful !!!!!

Vissza

Fórumszabályzat