28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

GregSB
GregSB [793]
Naja, én ma már vagy 5x megnéztem. Hibátlan És jól bemutatja milyen király fizika van a játékban!

"i hurt myself today | to see if i still feel | i focus on the pain | the only thing that's real..."

jatfield
jatfield [3488]
Ajánlom figyelmetekbe a Hardwired-en a nemrég feltett Halo vidót, ki-hagy-ha-tat-lan!!!

Vissza

Fórumszabályzat