28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

jatfield
jatfield [3488]
"Elmentek a k.p.-be! Tudjátok miért? Mert engem meg leXBoxos-gyíkoztatok, amikor dicsőítettem! Bezzeg most, hogy megint azt mondják, hogy lesz PC-re itt nyaljátok annak a Bungie-nak a seggét,..." Ez kinek szólt akkor? Előttem Mephisto szólt hozzá a topikhoz, 2001 novemerében. Sajnálom, ha a stílusom sérti a jóízlésedet, majd megpróbálok a te szintedre emelkedi, jó? Arra sem válaszoltál, hogy hogyan és miért nyalná valaki (akárki) itt a Bungie seggét?

Vissza

Fórumszabályzat