A játék egyébként rohadtul tetszik, és ha kijön az MtG: Online, akkor nagy rá az esély, hogy meg is veszem. Sokkal könnyebb neten játszani, és élvezetesebb is sztem.
"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."
